Ca și Suedia, Spania NE CALCĂ ÎN PICIOARE. 4-0 la pauză! Fără precedent. Felicitări, CONTRA și BURLEANU!

Incredibil, dar adevărat.

Spania ne calcă în picioare, ca pe o echipă din lumea a patra…

4-0 la pauză pentru spanioli… Ce să mai spunem… Felicitări CONTRA și BURLEANU, ați adus naționala într-o situație ridicolă și fără precedent, iar pentru asta luați salarii de ZECI DE MII DE EURO PE LUNĂ!

Iată câteva momente din PENIBILA și INFERNALA rușine, în care ne-am mai dat și autogol …

• 44:00  Gooool! Frumoasă finalizare a lui Adrian Rus în propria poartă! Spania în avantaj, 4-0!
  • 43:40 Aruncare pentru Spaniaîn jumătatea proprie.
  • 42:00  Gooool! Scorul este 3-0, grație lui Gerard Morenocare înscrie pentru Spania!
  • 42:00  Assistul îi apartine lui Gaya!
  • 40:41 ArbitrulAleksey Kulbakov fluieră o poziție de ofsaid la George Pușcaș (România).
  • 39:48 Aut de margine pentru Spania în jumătatea adversă.
  • 39:10 România repune din 6 metri.
  • 38:45 Mingea e iar în joc după repunerea din colțul careului mic a celor de la România.
  • 38:39 Aleksey Kulbakov acordă corner pentru Spania.
  • 37:01 Fabian Ruiz (Spania) execută un corner.
  • 35:48  Ionuț Nedelcearu este avertizat de Aleksey Kulbakov!
  • 35:45 Lovitură liberă în jumătatea adversă pentru Spania.
  • 34:20 Arbitrul Aleksey Kulbakov fluieră lovitură liberă pentru Spania.
  • 33:35 România are un aut în jumătatea celor de la Spania.
  • 32:22  Gol! Gerard Moreno înscrie cu capul și echipa sa e în avantaj, 2-0!
  • 32:22  Ce pasă de gol a dat Santi Cazorla!
  • 32:14 Spania are un corner, Santi Cazorlase pregătește sa îl execute.
  • 30:38 Arbitrul Aleksey Kulbakovacordă o lovitură liberă pentru Spania în jumătatea proprie.
  • 29:02 Spania bate un aut în jumătatea proprie.
  • 26:14 Osfaid la George Pușcaș (România).
  • 25:16 Lovitură liberă pentru Spania în jumatătea proprie.
  • 24:00 România este surprinsă în ofsaid de Aleksey Kulbakov.
  • 24:05  Sergio Busquets (Spania) este avertizat de arbitru.
  • 24:00 Lovitură liberă pentru România.
  • 23:56 Romario Benzar (România) revine pe teren după o ușoară accidentare.
  • 23:03 Aruncare de la margine România.
  • 21:46 Meciul a fost întrerupt pentru puține momente pentru a i se acorda îngrijiri medicale lui Romario Benzar.
  • 18:56 Spania presează în atac, însă șutul lui Santi Cazorla nu găsește poarta.
  • 18:56 România repune mingea în joc.
  • 16:58 Lovitură liberă pentru Spaniaîn jumătatea adversă.
  • 15:31 Spania este în ofsaid.
  • 14:32 România primește o lovitură liberă.
  • 12:06 Adrian Rus trimite cu capul, dar Spania se apără.
  • 11:58 Ianis Hagi (România) bate un corner.
  • 11:30 România atacă periculos și George Pușcaș șutează pe poartă, dar scorul rămâne același.
  • 10:11 Arbitrul Aleksey Kulbakov semnalizează aut de margine pentru România în jumătatea celor de la Spania.
  • 8:43 România are aut.
  • 7:38  Goooool!Fabian Ruiz înscrie, 1-0!